Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » oblečení na vodu » bundy

Bunda CASPIA Hiko

Bunda CASPIA

1 980 Kč

s DPH 21%
Původní cena: 4 260 Kč

Doprodej

Dočasně nedostupné

Sdílet

Bunda CASPIA Hiko | 1 980,- Kč 
Chcete být na vodě  za každého počasí v suchu a pohodlí a ještě u toho dobře vypadat? Máme  pro vás novou bundu dámského střihu a designu z nové řady Lady line
Ilustrační obrázky

Chcete být na vodě za každého počasí v suchu a pohodlí a ještě u toho dobře vypadat? Máme pro vás novou bundu dámského střihu a designu z nové řady Lady line s dvojitým pasem, latexovými manžetami překrytými neoprenem u krku a na rukou. Na loktech jsou cordurové výztuhy. Zcela nový systém pro utahování v pase, který umožní pohodlnější utáhnutí bundy. Pro tuto sezonu jsme zvolili nové barvy, které doplňují elegantní loga We Care a Lady line. Bunda je perfektní, DOPORUČUJEME!!!


Velikosti - WL, WXL

Barevné provedení -  růžovošedá


Pro maximální komfort doporučujeme kombinaci Caspia bundy a Caspia suchých kalhot. Pod toto oblečení doporučujeme spodní prádlo Teddy do chladnějších podmínek a prádlo Calient, když je počasí příznivější.


Materiál:

Optimální kombinace svrchního materiálu s vrstveným zátěrem. Vodotěsný PU zátěr je tvořen třemi postupně nanesenými vrstvami: Microporous, Microporous a Hydrophilic. Tento způsob zátěru zajišťuje vysoký vodní sloupec 15 000mm H2O a zároveň dostatečnou dýchavost V3.000g/m2/24h. Svrchní polyamidová tkanina je dostatečně robustní, odolná proti oděru a přitom celková hmotnost materiálu je 174g/m2.


Co je to We Care?


Nákupem výrobků z nové dámské řady označených logem We Care přispějete na boj proti rakovině prsu a přinášíte pomoc lidem, kteří touto nemocí onemocní - firma Hiko Sport věnuje výtěžek na projekty spojené s prevencí a bojem proti této zhoubné nemoci.


Použitím symbolu „Pink Ribbon“ a nabídnutím výrobků řady „We Care“, bychom chtěli zvýšit povědomí o této zákeřné nemoci, o prevenci a o tom jak nemoc včas rozpoznat.

Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2018 Ka-servis.cz