Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat

Noční splutí Českého Krumlova


Proplutí historického centra Českého Krumlova za tmy při pohledu na nasvícený zámek je netradiční a nezapomenutelný zážitek. 


Délka plavby – maximálně 2,5 hodiny (čistý čas pro splutí trvá přibližně 1 – 1,5 hodiny, máte ale prostor k tomu, abyste zastavili na pozdní večeři, kávu nebo drink :o)


Na noční splutí půjčujeme pouze rafty (4 nebo 6-mistné)


Cena pro 2 osoby – 550,-Kč/osoba

         pro 4 – 8 osob  – 400,-Kč/osobu


 noční splutí


V ceně je zahrnuto:

plavidlo (rafty pro 4 – 6 osob) s příslušenstvím (pádla, vesty, barely)

doprava osob a materiálu z Českých Budějovic na místo startu a z místa doplutí


Noční splutí můžete absolvovat pouze na raftech a vesty jsou povinné pro každého, vydry ani dvojmístné nafukovací kanoe si na tuto akci zapůjčit nelze!!


Tato plavba je taktéž bez instruktora, pokud máte zájem o doprovod, příplatek je 400,-Kč (za 2,5 hodiny)Plánujete jet na vodu, počítáte s tím, že budete nocovat v Krumlově a chcete si noc zpestřit nočním splutím?? Máte minimálně pětičelenou posádku??


Využijte naší nabídku, pokud našimi klienty už budete, noční splutí vás nevyjde draho!!!


Máte již zapůjčené naše lodě, ale nejsou to rafty..?

Raft Vám dovezeme do Spolí, proplujete si noční Krumlov a my na vás počkáme pod Pivovarem, naložíme si raftík, když nebudete chtít jít dál do města, odvezeme vás zpět do kempu. Nebo pokud budete nocovat v kempu Krumlov, vyzvedneme vás, dovezeme na začátek Krumlova a splujete si až do kempu.


Cena pro 5 – 9 osob – 180,-Kč/osoba

        pro 10 a více – 150,-Kč/osoba


Máte již zapůjčené naše rafty pro 4 – 6 osob..?

Pokud nocujete ve Spolí, domluvíme se v kolik hodin budete vyrážet a v kolik hodin na vás budeme čekat pod Pivovarem, abychom vás i plavidla dovezli zpět do kempu. Pokud budete přespávat v kempu Krumlov, vyzvedneme vás i s raftama tam a dovezeme na začátek Krumlova, vy si doplujete až do kempu.


Cena pro 5 – 9 osob – 120,-Kč/osoba

         pro 10 a více – 100,-Kč/osobaTato plavba je taktéž bez instruktora, pokud máte zájem o doprovod, příplatek je 400,-Kč (za 2,5 hodiny)


pozn. Noční splutí je i s velkou rezervou na 2 a půl hodiny. Pokud bude takto domluvený čas a vy splutí protáhnete o více jak 15 minut, za každou i započatou hodinu čekání účtujeme 100,-Kč, pokud využijete navíc i doprovod, bude za každou započatou hodinu navíc účtováno 150,-KčÚvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2018 Ka-servis.cz