Ka-servis.cz půjčovna lodí, prodejna vodáckého vybavení

Login Heslo
Registrovat
Vodácký obchod » Paddleboarding SUP » prkna

PADDLEBOARD SKIFFO SUN CRUISE 10,10-32

PADDLEBOARD SKIFFO SUN CRUISE 10,10-32

13 999 Kč

s DPH 21%

Expedujeme do 2 dnů

Objednat

Poznámka:
Vložit ks

Sdílet

Ilustrační obrázky

PADDLEBOARD MÁME I V PŮJČOVNĚ, TAKŽE SI HO MŮŽETE VYZKOUŠET PŘEDTÍM NEŽ HO KOUPÍTE :)


paddleboard SKIFFO Sun Cruise 10,10-30 je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10'10'', udávaný výtlak je 270litrů, váha 11,6 kg , a je určen i pro těžší jezdce (nad 100 kg) nebo pro jízdu ve dvojici, případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku a nadstandardní šířce dobrou stabilitu a zážitek z jízdy. Maximální zatížení plováku je 140kg. Díky ostřeji tvarované špičce je dobře použitelný i pro plavbu na zvlněných tekoucích vodách. Jedná se o 330 cm dlouhý a 81cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený laminovanou dvouvrstvou MSL DROP-STITCH technologií (double layer fusion). Plovák má pět rozmístěných neoprenových poutek pro snadnou manipulaci. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku, který se pohodlně vejde do kufru od auta, šatníku, lodní skřínky či pod postel.


Rozměry nafouklého plováku SKIFFO:
Délka 330cm, Šířka 81cm, Tloušťka 15cm, Výtlak: 270 litrů

Rozměry složeného plováku:
95x38x25cm

Paddleboardy SKIFFO mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 10-15 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen 4mm tlustou nášlapnou vrstvou z frézované EVA pěny, která zajišťuje dokonalou nesmekavost. Po bocích jsou umístěna nerezová úvazová oka pro připojení kajakového sedátka, vhodného pro plavbu v sedě. Na zádi je umístěno tažné oko a inovativní SKIFFO ventil. Přepravní batoh je pro snadnou manipulaci opatřen kolečky

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SKIFFO Sun Cruise 10,10-30
  • trojdílné skládací aluminiové pádlo SKIFFO s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh s kolečky
  • vysokotlaká pumpa SKIFFO vybavená manometrem
  • základní opravná sada
  • popruh pro stažení sbaleného paddleboardu
  • pojistný řemen SKIFFO


Plná výbava, skvělý design a výborná manévrovatelnost.

SKIFFO je francouzská značka paddleboardů, která využívá výrobního zázemí největšího čínského výrobce nafukovacích SUP plováků, s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Francouzský smysl pro líbivý design a důraz na funkční detaily plováku řadí SKIFFO mezi nejúspěšnější evropské značky.

PARAMETRY

Typ - tvar paddleboardu Allround
Výtlak/nosnost paddleboardu 241-280 litrů (cca 70-110 kg)
Technologie paddleboardu MSL-Fusion


Úvodní stránka Vodácký obchod Půjčovna lodí České Budějovice Půjčovna lodí Pardubice Kanoeclub SeaKayaker.cz ..
©2024 Ka-servis.cz